Prejsť na obsah Prejsť na navigáciu

real estate agency

realitná kancelária

immobilienbüro

Chaty - HP Realitná Kancelária

Areál(prispôsobený na rekreačné zariadenie), na predaj

| 25. 04. 2013 | Rekreačné chaty

Hlavná budova

Základné údaje o nehnuteľnosti

Okres: Levice

Katastrálne územie: Demandice

Typ pozemku: mierne svahovitý situovaný v okolí lúk, lesa, ornej pôdy a rozptýlených rodinných domov

Príjazd k pozemku: asfaltová cesta

Využitie nehnuteľnosti: všestranné vzhľadom na okolie(liečebné kúpele Dudince v.z.9km)

Odovzdané do užívania (skolaudované): rok 1985, t.j. vek stavby 31 rokov(zrubová chata, trojpodlažná budova)

Bližšia špecifikácia nehnuteľnosti

Trojpodlažná budova je vybavená ubytovacím zariadením a pozostáva z 18 izieb(s kapacitou 50 lôžok) so samostatným soc. priestorom. Súčasťou budovy je jedálenská časť s barovým pultom(s kapacitou 50 osôb), konferenčná miestnosť(s kapacitou 80 osôb), kuchyňa so zariadením, sauna(s kapacitou 10 osôb), skladový priestor, povalový priestor, kotolňa, malý nákladný výťah(prepojenie kuchyne s konfer. miestnosťou). Zrubová chata(počet 5) je vybavená ubytovacím zariadením a pozostáva zo 4 izieb(s kapacitou 10 lôžok) so samostatným soc. priestorom. Súčasťou zrubovej chaty(počet 5) je kuchyňa, obývacia miestnosť. Celý areál je oplotený a osvetlený.

Poznámka:

Konštrukcia stavby budovy: -základy betónové s položenou hydroizoláciou, zvislá murovaná tehlová konštrukcia; -stropy liate, s rovným podhľadom; -strecha sedlová pokrytá keramickou škridlou. Konštrukcia stavby zrubovej chaty(počet 5): -betónové základové pásy, nosná zvislá konštrukcia podlažia a podkrovia je drevená/zrubová; -strecha sedlová pokrytá pozinkovaným plechom. POZNÁMKA: Video prezentácia bola realizovaná spoluprácou s LEVFILM(www.levfilm.sk).

Fotografie:

areál
náčrt 1.podl.
náčrt 2.podl.
3. podlažie pôdorys
zrub. chata
pereš Demandice
Ilustračná mapa

Video prezentácia

| Informačný e-mail Informačný e-mail |  Vytlačiť Vytlačiť |

Hľadáme

00/02/2019:

I n z e r c i a(h p r k.sk), je prezentovaná totožne na: TopReality.sk ; realitny.sk; X-reality.sk; webrealgroup.sk(jún -1156 zob.); hladamereality.com; Bazos.sk; reality.sme.sk U p o z o r n e n i e ! -uvedené údaje o zobrazení poskytuje(spracúva), portál TopReality.sk. Pokiaľ sa rozhodnete reagovať emailom na inzerciu prezentovanú na: www.hprk.sk(internet. portál), máme za to, že súhlasíte s krátkodobým evidovaním(nie uchovávaním), zaslaného emailu, a to výhradne za účelom spätného emailového kontaktu. Akúkoľvek žiadosť/otázku uveďte v zaslanej emailovej pošte. Ďakujeme za porozumenie.(HP)

...nepredstavujeme ilúzie (HP)